>

Erkeklere Özel Kombin.. | görsel 1
Erkeklere Özel Kombin.. Tüm erkek kullanıcılara özel kombin yaptım. Bence güzel oldu.

Giyim Örneği. | görsel 1
Giyim Örneği. Yeni yaza uygun bir kombin yaptım.. Bence çok güzel oldu. Ama çoğunu Katalog'dan aramanız gerekecek.

Giyim Örneği.. | görsel 1
Giyim Örneği.. Size bir kombin hazırladım. Hepsi sc.  

Giyim Örneği.. | görsel 1
Giyim Örneği.. Herkes için giyim örneği yaptım. Çanta hariç hepsi Wild Candy nin.

Kombin.. | görsel 1
Kombin.. Bugün size bir kombin yaptım. Bence çok güzel oldu sarı ve siyah'ın mükemmel uyumu :D Sizce nasıl olmuş ??

Beren Saat Stili. | görsel 1
Beren Saat Stili. Bugün size Beren Saat'in intikam Dizisindeki giyiminden esinlenerek kombin yaptım tayt babet vb. Markalarınıda yazdım. Sİzce nasıl olmuş ?

Benzer Kombinler.. | görsel 1
Benzer Kombinler.. Stardoll'da bulunan kıyafetlerin benzeriyle bir resim buldum.. Bence benziyorlar. Ayrıca bu sene bu ceket Trendler arasında.. Bence güzel bir kombin.. Ceket = 18 sd Tayt = 40 sc T-shirt = 50 sc

Kombin.. | görsel 1
Kombin.. Sizlere kombin yaptım. Gömlek = 21 sd T-shirt = 12 sd Tayt = 40 sc Ayakkabı = 9 sd Sizce nasıl ??

Çiçek Tacı İle Kombin.. | görsel 1
Çiçek Tacı İle Kombin.. | görsel 2
Çiçek Tacı İle Kombin.. | görsel 3
Çiçek Tacı İle Kombin.. | görsel 4
Çiçek Tacı İle Kombin.. | görsel 5
Çiçek Tacı İle Kombin.. Size çiçektacı ile kombin yaptım.. Tac = 3sd T-shirt = 7sd Etek = 14 sd Ayakkabı = 84 sc Ayrıca size birkaç tac resmi buldum.. İlkbahar gelmişken çiçek tacı yapmayı öğrenin derim.. :D  

Scli Kombin | görsel 1
İşte bir sc'li kombin.Bu kombini arkadşımız "cicigirl25" yaptı. Klübümvde yaptığım çekilişte çıkmıştı. Kombinin konusu Havalı, ss gibi görünmek :) Umarım beğenirsiniz şimdi kombinin kaça patladığını öğrenelim :) Elbise: Wild Sandy 149 sc Ayakkabı: VOILE 37 sc Kemer: VOILE 23 sc Çanta: Decades 43 sc Toplam da bu kadar ediyor. 252 sc.Paraya kımayı bilsem alıcam ama :D Neyse birdahaki haber veya kombinde görüşürüz :* ♥♥♥

Anket ve Scli Kombin | görsel 1
Merhaba arkadaşlar, Dün farkettim ki birkaç kişi benim yaptığım sc'li kombniler hakkında konuşuyor aslında kötü anlamda değil sadece tarzlarına uymadığını söylüyor.Bende bunun için sc'li kombin yaparken size danışmak istedim.Şimdi yapacağınız tek şey klübüme gidip (Buradan Ulaşabilirsiniz) açtığım konuya tarzını yazmanız.Bu sayede herkesin tarzına hitap edecek kombinler hazırlayabilirim.Bu arada eğer süperstar'sanız ve kombnide zorlanıyorsanız sadece aynı konuya sc-sd limitinizi ve yine tarzınızı yazabilirsiniz :)  

Scli Kombin | görsel 1
Dediğim gibi sizin için hemen bir kombin yaptım.VOILE'deki indirimden sizinde yararlanmanızı istedim :) Pek uğraşlı bir kombin olmadı ama renk uyumu ve ortam ile olan ilişkide kombin harika görünür.Bu kombiniii kesinlikle gece dışarı çıkarken kullanabiliriz mesela.Neyse reel hayatı bırakalım oyuna dönelim.Kombinde mor ve bej renklerini kullandım bakalım kombine ve fiyatına :) İşte kombin umarım beğenirsiniz.Bu arada kombinde bulunan saç bandını görmeyim sadece denemiştim :D onu saymayın yani :D İşte buda fiyat listemiz hemen neyin nerden alındığını açıklıyorum :) ÇANTA: VOILE 44 sc CEKET: Tingeling 128 sc ETEK: VOILE 68 sc GÖMLEK: IT Girls 50 SC AYAKKABI: VOILE 40 sc Toplam: 331 sc Umarım beğenmişsinizdir.Aceleyle yaptım ama :D

Royatylere Kombin | görsel 1
Merhaba arkadaşlar :) Biliyorsunuz "Royalty" mağazası açıldı ve çok hoş parçalar bulunuyor.Genellikle birazz garip parçalar :D Bu mağaza için royalty olmak isterdim.Neyse benden şanslıları varmış demek :) Hazır yeni mağaza açıldı bende hemen bir kombin bir de makyaj yaptım bakalım alışveriş yapacak royalty'ler bu kombini beğenirler :D Bakalı kombine, İşte kombinimiz bu bakalım bir de kaça patlayacak :) ÜST: 16 sd ETEK: 20 sd AYAKKABI: 13 sd KOLYE-OMUZ TAKISI: 12 sd ÇANTA: 16 sd EL TAKISI: 10 sd Toplam: 87 sd Biraz pahalı ama bence bu mağazaya değer gibi neyse biz makyaja geçelim.Makyajın ne kadar tuttuğunu söylemeyeceğim çünkü neyi nerde kullandığımı unuttum :D Ayrıca öylesine yapmıştım :D Bu kadar.Makyaj bence uyumlu olmuştu.Pembe biraz ayakkabıyla uydu ayrıca renk kattı :D  

Kışa Uygun Kombin !.. | görsel 1
Kışa Uygun Kombin !.. Kışa uygun kombin yaptım.. Bu kombin kayak yapmaya giderken uygun olur.. Hepsi sc.. Nasıl olmuş.??  

Yeni Giyim Örneği.. | görsel 1
Yeni Giyim Örneği.. Yepyeni bir giyim örneği ile karşılarınızdayım. :) Bence gayet güzel oldu. Hepsi sc. Hepiniz alabilirsiniz. Sizce nasıl..

Scli Kombin,Hemde 3 Dakikada | görsel 1
Şimdi soruyorsunuz başlıktaki 3 dakika ne diye o üç dakika varya ben üç dakikada bitirdim bu kombini :) Gayet sade ve hoş bir kombin yaptım.Bakalım kaça patlayacak; T-shirt: Basıc 47 sc Pantolon: Basıc 40 sc Çanta: Windows On The World 64 sc Ayakkabı: Bonjour Bızou 50 sc İyi geceler :*

Scli Kombin | görsel 1
Tekrar bir kombinle karşınızdayım.Bu sefer hanım hanımcık bir kombin yaptım.Bu kombin biraz daha ucuz gibime geldi :p Bakalım kaç sc'miş; Fallen Angel Gömlek: 103 sc It Girls Etek: 101 sc Tingeling Ayakkabı: 53 sc Ermm... Şey pahalıymış ya :P Buna bir de mavı veya mor bir çanta tadından yenmez valla :P

Scli Kombin | görsel 1
Herkes karın keyfini çıkarırken ben burada kar yağsın diye dua ediyorum.Hazır kışa girmişken bir kombin yapayım dedim.Kombine bakalım.Biraz sade oldu ama siz dolabınızda bulunan ceket, yelek vb. şeylerle kombini hareketlendirebilirsiniz.Ben bu kombine uygun bir yelek, ceket bulamadım.Neyse bakalaım kombin kaça patlamış; BASIC Bluz: 47 sc, Aprés-Ski Tayt: 115 sc, (Bu biraz pahalı geldi :p) Ayakkabı: 87 sc ancak 5 level olan kişiler alabilir ve bu ayakkabıyı katolog bölümden bulabilirsiniz :) İşte kombin buydu.Benze kışa uygun bir kombin.Yorumlarınızı bekliyorum :)

Güzel Bir Kombin... | görsel 1
Merhaba arkadaşlar, Nasılsınız :) Bu aralar çok sık girme şansım olmuyor hepiniz beni online görüyorsunuzu biliyorum ama bakmaya vakit bulamıyorum.Hesabıma girmekte zorlandığım için sizden küçük bir ricada bulunacağım.Hemm bunun birde ödülü var. Ödüle kuzenim dahil oldu size hediyeyi kendi tasarımı olan bir "elbise" gönderecek.Konuya gelelim.Şindi benim süitime gidip bana bir kombin yapacaksınız.Ayrıca bu kombine uygun makyaj,takı gibi şeyleride ekleyin.Bunu güzellik salonunda yapacaksınız.Sonra yaptığınız kombin ve makyajın fotoğrafını çekip tanıtımınıza koyacaksınız.Bol şans :)

Scli Kombin | görsel 1
Yoğun isteğiniz üzere size sc'li bir kombin hazırladım.Bende bu kombini biraz daha para kazanıp alacağım.Bence gayet güzel ve kullanışlı oldu. :) Peki bu kombin bize kaç sc'ye patlayacak :) Hemen bakalım :) Beyaz T-shirt: Bonjour Bizou 25 sc Siyah ceket: Pet-a-Porter Clothes Horse 143 sc Kahverengi Pantolon: Pet-a-Porter Clothes Horse 87 sc Ayakkabı: Wild Sandy 92 sc Laptop Çanta: Mr. 57 sc   Umarım beğenirsiniz... :)   

Güzel Kombin(Çalma) | görsel 1
Merhaba Bugün ''Hottest Desing İnterior'' Birincisi olan SternchenBibi Ye girdim ve kombinini çok beğendim. Ve sizlerle paylaşayım dedim.. Bazı aksesuarlar mağazada yok.. Ama kesinlikle kombini çalmayın .. Ee sizce nasıl?

KOMBİN ÖRNEKLERİ | görsel 1
Merhaba canlarım,size bugün harika kombinler hazırladım,hatta bir tanesini kendi me-doll'üme kaydettim.umarım hoşununuza gider. bu kombin benim çok hoşuma gitti,bu senenin etek büst klasiklerinden biri :) yine bu senenin etek büst kombinlerinden ama biraz daha ciddi,leopar deseni şu ara çok gözde,eğer hoşunuza giderse mağazalarını yazdım sizde kullanabilirsiniz. 1. kombin daha çok superstarlar için ama 2. kombini herkes kullanabilir.

Kışa Uygun Kombinler | görsel 1
Kışa Uygun Kombinler | görsel 2
Herkese Selam Lütfen Kusura bakmayın okuldan dolayı giremiyorum. Haftada 1 kere ancak girebiliyorum.. Bugün hem ss ler için hemde normal üyeler için kombin hazırladım.. İkiside Yeni çıkan UGG botla. 1.Resimdeki Sd li ss ler için 1. Resimde Herkes İçin. Nasıl Beğendiniz mi ??    

Giyim Örneği (scli) | görsel 1
Sizler için yeni bir kombin yaptım umarım beğenirsiniz..

SCli Giyim Örneği | görsel 1
Arkadaşlar sizlere indirimde olan bonjour bizou mağazasından bir kombin yaptım.Resimde yazılı fiyatlar indirimli fiyatları.Mağazadaki indirim bitince fiyatları 2katına çıkacak haberiniz olsun.Umarım kombini beğenirsiniiz..

Rock Tarzı Kombinler.. Herkese Merhaba Size sc li 3 tane Rock tarzı kombin yaptım.. Elbiseler sc li ama saçlar sd li. İnşallah beğenirsiniz. 1.si bu 2.si de bu. 3.ve sonuncusu da bu. Ve bunun koluna yaptığım bileklikte 3 tane Evil panda bileklik 1 tane de Fallen Angel bileklik kullandım. Evet hepsi bu kadar.. Nasıl beğendiniz mi ??  

MSW 'ye Uygun Kombinler.. Merhaba arkadaşlar. Bugün size MSW için 3 tane kombin hazırladım. Beğeneceğinizi umuyorum.. 1.si uçuş uçuş.. 2.si ise mor ve leoparlı :).. 3.sü ise Kırmızılı + Lady Gaga Saç stili.. Ve saç renginide kırmızı yaptım.Ve aşağıdaki saç boyasını kullandım. Sizce Nasıllar ??  

Starcoinsli kombin örneği | görsel 1
sizler için canlı renklerle hoş bir kombin hazırladım :) umarım beğenirsiniz ..yorumlarınızı bekliyoruum

stardolllarlı kombin | görsel 1
Sizler için yeni bir kombin tasarladım ama bu sefer stardolllar'lı bir kombin,umarım beğenirsiniz :) yorumlarınızı bekliyorum fakat acımasızca davranıp kötü sözler söylemezseniz sevinirim =)

starcoinsli kombin | görsel 1
sizler için sadece starcoinsli eşyalardan oluşan bir kombin hazırladım. nasıl olmuş? umarım beğenirsiniz =)