>

250 Milyona 1 Adım Kala | görsel 1
250 Milyon'a 1 Adım Kala Stardollun 250 milyona ulaşmasına 100 bin üyeden az akmış. Bugün yarın 250 milyona ulaşacağız. Bu resimdekileri bedava verecekler galiba. Hoşlar ama azlar :( Süprizler bekliyoruz.

Erkekler Müjde!.. | görsel 1
Erkekler Müjde!.. Yeni MR. geliyor. Çok güzel, yazlık kıyafetlergeliyor. Yarın (Cuma) günü çıkacaklar.

Lütfen Dikkat Edin! | görsel 1
Merhaba Arkadaşlar.. Son bikaç gündür hep şu mesajları alıyorum; Stardollda garip olaylar oluyor.size bir link gönderiliyor ve siz tıkladığınız anda hesabınız elnizden gidiyor.üstelik bunu en yakın arkadaşınızın hesabından gönderebiliyorlar.kimden gelirse gelsin linke tıklamayın.   Hackerlar yine iş başında. Lütfen böyle bir link ile karşı karşıya geldiğinizde kullanıcı adını alın ve linki kopyalayıp (linke gitmeden) stardoll destek ekinine mail yolu ile gönderin. Artık oyundaki hacekerların haddi hesabı yok..Lütfen daha dikkatli olalım hiçbirimizin hesabının çalınmasına göz yummayalım, hackerları göz ardı etmeyelim..   Ayrıca en yakın arkadaşınızdan bile olsa bu linki açmayın.. Çünkü hackerlar en yakın arkadaşınızın hesabından da bu linki gönderebiliyor..LÜTFEN DİKKATLI OLUN..!    

Blogdaki Sorun! Arkadaşlar blogda bir sorun var yeni yazdıklarımız görünmüyor yaklaşık 1 ay öncekiler görünüyor. Teknik bir sorundur. İnşallah yakın bir zaman da düzelir. Stardollcufecir Ekibi

Yeni Archive Geliyor. | görsel 1
Yeni Archive Geliyor. | görsel 2
Yeni Archive Geliyor. Mağazadaki Archive boşalmış. Ayrıca Yeni gelenlerde varlar. Bence çok güzeller.

Yakında Killahda | görsel 1
Yakında Killah'da Bir kaç güne Killah'a yeni ürünler geliyor. Bu arada Windows on the World kapanıyor. Alacaklarınız varsa kaçırmayın!!

Yakında Stardollda | görsel 1
Yakında Stardoll'da Yakında stardolla yeni ürünler geliyor.. Sizce nasıllar?

Yeni Glamrus Koleksiyonu | görsel 1
Yeni Glam'rus koleksiyonu geldi.Siz nasıl buldunuz =)      

Hiç Hayra Alamet Değil!!! | görsel 1
Arkadaşlar farkındamısınız "Stardoll Academy" gelmeden önce birçok işimizi sc ile yapabiliyordurk ancak Stardoll academy geldikten sonra birçok scli eşyamız gitti.Örneğin StarDesign Fashion'da 90 sc'ye ayakkabı tasarlayabiliyorduk ancak o ayakkabı gitti.Görevler sd verince sevinip harcıyorduk ancak sd'leri görev için harcıyoruz.Ben bu açıdan Stardoll Academy'ye pek iyi bakmıyorum ya siz ?

DKNY ÇEKİLİŞİ | görsel 1
Arkadaşlar çekilişte talihli kişilere ben ulaşıyorum burda paylaşmıyorum.. şimdi yeni bir çekiliş, bu sefer ödül dkny,yine yıllığımı oylamanızı isticem..oyladıktan sonra klübümdeki yeni çekiliş adlı tartışmaya adınızı yazın..süre 2 saat, bol şans kimin oylayıp oylamadığına bakıyorum arkadaşlar lütfen dürüst olun.! üyelik adım: 2002_lily klübüm:2002_lily

kar çekilişi. | görsel 1
bugün ssizlere yeni bir çekiliş düzenlemek istiyorum :)  şimdi yine benim yıllığımı oylayın ve klübümdeki kar çekilişi konusuna adınızı yazın.. süre 40 dakika :)) ödül değerli hotbuys. herşeyinize yorum ve oy olacak..  üyelik adım:2002_lily

çekiliş yapıldı 60 kişi içinden kazanan arkadaşımız FlashyAngel__ tebrik ederim canım... -2002_lily

Arkadaşlar uzun süredir bir faaliyet yapamıyoruz sizlerle :) şimdi biraz eğlenelim mi,çekiliş yapıyorum  şimdi yılığımı oyluyorsunuz,ve oylayanlar klübüm (2002_lily) deki stardollcufecirçekiliş konusuna adını yazıyor süremiz 25 dakika. yıllığa oy vermek için;öncelikle suitime geliyorsunuz(2002_lily) daha sonra nickimin hizzasındaki kategorinin en sonunda yıllık yazıyor oraya tıklayın albüm gibi bir defter çıkacak,o defterin en son sayfasına ilerleyin yanda oklar olacak,ve en son sayfanın en üst sütunundaki kalbe tıklayın.. adınızı klübümdeki tartışmaya yazmayı unutmayın.. hadi hepinize bol şans ödülünüz hotbuys..  -2002_lily

Yakalar... | görsel 1
Herkesin bildiği gibi 2013-2014 yılarında "Yaka" modanın vazgeçilmezi.Bende "Trendyol"u takip ediyorum.Orada gördüğüm bu muhteşem yakaların yapılan kombinlerle ne kadar güzel durduğunu gördüm ve paylaşayım dedim. İşte 2013-2014 Yaka Modelleri   İşte son moda yakalar.Ben en çok çivi yakaları seviyorum.Ya siz ???

Pet A Porter Atları | görsel 1
pet a porter atları cuma günü yani yarın gelicekmiş,ürünler limitli olabilir bence çok tatlı gözüküyor belki aksesuarlarıda gelir,  

TAZE TAZE KIŞLIK KOMBİN | görsel 1
Mağlum kış geliyor dolabı yenilemenin vaktide geldide geçiyor bile sizlere yardımcı olayım dedim ve 2 kışlık kombin hazırladım :) tüm kıyafetleri ara bölümünden renklerine göre buldum sizde bulabilirsiniz.

KAZANAN :)) | görsel 1
100 KADAR KİŞİYİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA HAKEDENİ BULDUM CANLARIM :) ROYALSE ADLI ARKADAŞIMIZ HİÇ SS OLMAMIŞ AMA SS GİBİ ODALARI VE BİR SUİTİ VAR TÜM ÖDÜLLERİNİ GÖNDERDİM TANITIMIMA DA YAZDIM. ONA DESTEK OLALIM :)) 

YARIŞMA | görsel 1
Bu gönderiyi okuyan ve stardoll üyeliği olan herkes suitime geliyor ve 2002_lily adli klübüme üye olup Stardollcufecir güzellik yarişmasi adlı  tartışmanın altina 'ben' Yaziyor.45 dakika sonra yazan herkezin suitini gezip aralarindan en guzel suiti sececeğim.Seçilen suit 1 hafta boyunca tanıtımımda kalıcak 1 ss 1  normal üye hediyesi alıcak herşeyine 5/5 oy vericem ve ziyaretçi defterine yazacağım.haydi canlarım hızlı olun belki talihli kişi siz seçilirrsiniz :)  

BEDAVA ELBİSE | görsel 1
elbise proxy ayarlı  IP:79.167.93.83 port: 8080 bu şekilde ayarladıktan sonra,  http://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=3493 adresine gidiyoruz yarışmaya rastgele bir resim kaydetin ve bu elbise evinizde eğer daha once aldıysanız gelmez.

HAFTASONU KAMPANYASI | görsel 1
stardoll üyeler için sadece cumartesi ve pazar günü geçerli olacak bir kampanya düzenledi.

BEDAVA ÇANTA | görsel 1
bu bayram müzik dolu yarışmasının bugünki ödülü ise bu çanta,yarışmaya katılın ve video'yu izlemeyi unutmayın.Çantayı ücretli almış olanlara gelmeyebilir.  

YAKINDA STARDOLLDA | görsel 1
Biraz araştırırken Yakında stardoll'a yeni bir harrods mağazası DİOR'un geleceğini duydum,dior daha önceden de stardolla gelmiş ve şuan starbazarda 200-500 sd arasında çıkıyor hatta çıkmayan parçalar bile var yani epey değerlenmiş. benden tavsiye 2 hafta içinde gelecek olan bu mağaza için sd'larınızı biriktirmeye başlayın dior'un tarzı hoştur umarım stardolla uyarlanmış halleride güzeldir.şimdi sizler için gittiğim yerlerden bazı dior görselleri çektim umarım hoşunuza gider :)

KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI | görsel 1
Kampanyadaki ürünleri çok beğendim zaten stardollda olan ürünler. https://www.stardoll.com/tr/account/payment/stardollars.php?tp=29 kampanyaya ulaşmak için linke tıklayın.

Yeni Other World Geliyoor!.. | görsel 1
Yeni Other World Geliyoor!.. Yarın(Cuma) günü yeni other world geliyor. 1yıldır gelmemişti galiba :) Merakla bekliyoruz.

YENİ MAĞAZA | görsel 1
Size bi müjdem var harrods çılgınlığı devam ediyor,şimdi ise yeni bir harrods mağazası geldi mağazanın adı supertrash çok güzel ürünler var çok beğendim mağazaya starplaza harrods sekmesinden ulaşabilirsiniz.ilerde çok değerli olabilirler,bence bir göz atın...

Helal Olsun!.. | görsel 1
Helal Olsun!.. Merhaba arkadaşlar.. Bugün İnternette gezinirken. Çok güzel bir saç gördüm biraz daha dikkatli bakınca O saçın ROJDA32 'nin tsarladığı saç olduğunu anladım. Sizcede çok benememiş mi?? Helal olsun BÜYÜK USTA..

Yeni Young Hollywood.. | görsel 1
Yeni Young Hollywood.. | görsel 2
Yeni Young Hollywood.. | görsel 3
Yeni Young Hollywood.. Yeni Young Hollywood koleksiyonu çıkmış.  Bence çok güzeller.. Ama Ben yetişemedim :(

Young Hollywood Geliyor!.. | görsel 1
Young Hollywood Geliyor!.. Yarın (Cuma) yeni Young Hollywood geliyor. Biliyorsunuz bunlar çok değerli, pahalılar ve sınırlı sayıdalar. Kaçırmayın!..

Yakında.. | görsel 1
Yakında.. Yakında yeni 2 mağaza gelecek. Büyük ihtimalle bizde gizli mağaza olur. Bedava da olabilir.. Birinci paket A.N.T. Farm Disney chanel da yayınlanan türkçe adı Yetenek çiftliği.. İkinci paket Lego Friends Lego oyuncak markası :)

Yakında Stardollda | görsel 1
fecir