>

İndirim | görsel 1
Harrods mağazasındaki dükkanlarda %25 indirim uygulanıyor.bu indirimle beraber harrods mağazası kapanacak..bu indirimden yararlanmayı ihmal etmeyin. Mıss Sixty mağazasında ise seçili ürinlerde %50 indirm var. indirimdeki ürünlere starpalazanın katalog-indirim kısmından ulaşabilirsiniz.  

İndirim | görsel 1
5 mağazada indirim var kızlar. VOILE,IT Girls ve Pretty n' Love mağazalarında %25, Tingeling ve Windows On The World mağazalarında ise %50 indir var :) Alışverişin tam zamanı kızlar :) Bir sonraki sayfada da Pretty n' Love mağazası var :)  Kızlar SHOWKLUP adlı klüpte beni destekleyin lütfen :) 30 şanslı kişiye hediyelerim var...Beni destekleyin ss olayım klübüm, Stardollcufecir facebook sayfası aracılığıyla 2 hafta boyunca size hediyeler dağıtacağım.Yeterki beni destekleyin. Destek için: http://www.stardoll.com/tr/clubs/forum.php?id=3717567&topicId=35426897 

Starplazada İndirim | görsel 1
starplazadaki moda mağazalarından Killah PPQ Riviera Original Future Voile İt Girls Fallen Angel Pretty'n Love %50 İndirimde. gift o meter uygulamasından sonra böyle büyük indirimlerin uygulandığını farkettim.böylece gift o meter deki hediyeleri kazanmak için paralarımızı harcadık.şimdide bu indirimleri kaçırmamak istiyoruz hal böyle olunca daha fazla stardollar yüklemesi veya ss lik satın almak isteyeceğiz.böylelikle stardoll para kazanmış oluacak.ee tabii haksız da değiller bize bu kadar güzel ve kaliteli oyun sunuyorlar.para da kazanmak  istiyorlar tabii. siz ne dersiniz.?

Voile Mağazası İndirim Değişikliği | görsel 1
Starplazanın Voile mağazası dün %25 indirime girmişti. bu gün ise indirim miktarı %50 oldu. bu durum dün voile mağazasından alışveriş yapanları hem üzmüş hemde kızdırmıştır bence... sizce?

Wild Candy | görsel 1
Wild Candy mağazasının 1. katı indirimde.bu katta yılbaşı temalı giysiler var. diğer katlarında da indirim olsaydı çok güzel olurdu . siz ne düşünüyorsunuz.  

İndirim | görsel 1
starplazada 2 üründe indirim var. ürünleri görmek için starplazadaki katologdan indirim sekmesine tıklayın.

%50 İndirim | görsel 1
Apres Ski Bonjour Bizou  MSW12 mağazalarında %50 indirim başladı. Bonjour Bizou mağazasındaki HB yaka da indirimde.

Archive Yenilendi ve İndirim | görsel 1
Her ayın başında olsğu gibi archive mağazası yenilendi.ancak bu sefer yenilenir yenilenmez gizli bir indirime de girdi. bu stardoll hatası olabilir ve daha sonra düzeltilebilir yada böyle kalabilir.siz ne düşünüyorsunuz.  indirime girmedenki fiyatları da olması gerekenden  fazla gibi geldi yani stardoll hepten bir hata yaptı bence... NOT:indirimli alırken bu hata düzeltilebilir ve daha fazla paranız gidebilir .sorumluluk kabul edemeyiz. bu arada 1 sd ye satılan etek indirimde 2 sd olmuş.    

% 50 İndirim | görsel 1
Herkese İyi günler Pretty n'Love Mağazasında %50 indirim var.. Bence kaçırmayın mağazaya gitmek için TIKLA.

İndirim | görsel 1
Suit shoptaki belerili ürünlerde %50 indirim başladı.  

İndirim İndirim İndirim | görsel 1
starplaza moda ,güzellik ve dekor katlarındaki bütün mağazalar  ve suite shoptaki neredeyse bütün mağazalar %50 indirim girdi. indirime yeni gelen ürünler ,odalar da dahil.    

Sunny Bunny:%50 İndirim | görsel 1
Sunny Bunny %50 indirime girdi,gerçekten çok ucuz ürünler var.Fırsat kaçmadan bakmanızı tavsiye ederim :) Mağazaya gitmek için tıklayınız.

Bonjour Bizou'da %50 İndirim | görsel 1
Bonjour Bizou %50 idirime girdi.Bu indirimler içinde Hot Buys'lar da var.Daha önce almadıysanız,hemen alın derim :)  

DOTda İndirim | görsel 1
Dot Mağazasınadaki tüm ürünler %50 indirimde makyaj ürünleri genelde indirimde olmaz ,fırsat bu fırsat.    

%50 İndirim! | görsel 1
Roots,Kitsch,Glamour,Critter,Fashion,Minimalisim ve DIY mağazalarında %50 indirim sizleri bekler! Unutmayın,indirime giren ürünler daha sonra mağazadan kalkıyor.Elinizi çabuk tutun! :)

suite shopta indirim var | görsel 1
kızlar suite shoptaki indirimi gördünüz müü ?? birçok ürün %50 indirime girmiş.indirimler bitmeden alın bence =)  

Starplazada İndirim | görsel 1
starplaza'da Glow Riviera tingeling mağazalarında tüm ürünler %50 indirimde fecir  

Starplaza'da İndirim | görsel 1
   starplazdaki "opulence" ve "windows on the world" mağazalarında bazı ürünlerde %50 indirim uygulanıyor.  "windows on the world" mağazasında sadece spor ürünlerinin bir kısmına ve "opulence" mağazasının 3. ve 4. katlarındaki bazı eşyalarda indirimler var. indirimde olanlar bence o kadar hoş eşyalar değil.belki daha fazla üründe indirim uygularlar .siz ne düşünüyorsunuz?